Kontakt

Kontakt email: kontakt@erasmus.pionier.net.pl

Korespondencja:

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
ul. Jana Pawła II 10
61-139 Poznań
z adnotacją „PIONIER.Id for Erasmus+”

 

Uczelnie, które w pełni przystąpiły do Usługi

kod Uczelni nazwa Uczelni kontakt techniczny ze strony Uczelni
PL BIALYST10 Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku Anna Kienig <a.kienig@wswfit.com.pl>
PL GDANSK05 Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku Piotr Chałkowski <piotr.chalkowski@asp.gda.pl>
PL GDANSK06 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku Urszula Czepukojć <urszula.czepukojc@awf.gda.pl>
PL KRAKOW05 Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie Anna Brońka <anna.bronka@up.krakow.pl>
PL KRAKOW09 Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie Paweł Mikłaszewski <pawel.miklaszewski@amuz.krakow.pl>
PL KRAKOW10 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie Grzegorz Midura <gmidura@asp.krakow.pl>
PL KRAKOW11 Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie im. St. Wyspiańskiego Witold Stepień <stepien@ast.krakow.pl>
PL KRAKOW17 Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Joanna Skrzypiec <jskrzypiec@afm.edu.pl>
PL KRAKOW29 Instytut Farmakologii PAN Przemysław Kawecki <kawecki@if-pan.krakow.pl>
PL LODZ05 Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi Michał Fogel <michal.fogel@asp.lodz.pl>
PL LODZ07 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Mateusz Borkowski <mborkowski@ahe.lodz.pl>
PL LODZ23 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L.Schillera w Łodzi Michał Martyni <m.martyni@filmschool.lodz.pl>
PL LUBLIN04 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Izabela Wolska <izabela.wolska@up.lublin.pl>
PL NYSA01 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie Michał Malski <michal.malski@pwsz.nysa.pl>
PL POZNAN04 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Marek Regulski <marek.regulski@up.poznan.pl>
PL SUWALKI03 Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach Sebastian Burbula <s.burbula@puz.suwalki.pl>
PL SZCZECI18 Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie Joanna Smoluk-Stachowska <jsmoluk-stachowska@wshtwp.pl>
PL TARNOW02 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie Michał Malski <m_niedziela@pwsztar.edu.pl>
PL WARSZAW02 Politechnika Warszawska Joanna Gołębiowska <joanna.golebiowska@pw.edu.pl>
PL WARSZAW08 Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie Michał Popławski <m.poplawski@chat.edu.pl>
PL WARSZAW12 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Łukasz Rudnicki <lukasz.rudnicki@awf.edu.pl>
PL WARSZAW14 Uczelnia Łazarskiego Monika Krzywus <international@lazarski.edu.pl>
PL WARSZAW35 Collegium Civitas Anna Jachimiak <anna.jachimiak@civitas.edu.pl>
PL WARSZAW77 VIAMODA Szkoła Wyższa z siedzibą w Warszawie Marcin Rosowski <administrator@viamoda.edu.pl>
PL WROCLAW06 Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Maria Brzuchowska <erasmus@amkl.edu.pl>
PL WROCLAW07 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu Anna Kida <erasmus@asp.wroc.pl>